Baner_szkoła_II 

Witam serdecznie wszystkich rejestrujących się w szkole. Po małych problemach czasowych znowu nabieramy mocy oraz zaczynamy prężnie przygotowywać szkołę. Jest nas już 22 osoby zarejestrowane i tworzące szkołe.

Dla osób rejestrujących się, po wysłaniu wiadomości poprzez formularz kontaktowy. Proszę czekać na dalsze instrukcje (1-5dni). W tym czasie proszę się zarejestrować na stronach molnet.eu. Po przyjęciu do szkoły można czekać na rozpoczęcie szkoły lub można podglądać jak się rozwija nasza budowa. Szkoły podglądając w dodatkowej pozycji menu widocznej po zalogowaniu się na stronę oraz zapisaniu się na szkołę. Informacje o starcie szkoły, oraz  o kolejnych etapach będą przesyłane na drogę mailową.

Dla osób chcących włączyć się w aktywny sposób w pomoc w przygotowywaniu Szkoły proszę o kontakt i zgłaszania się do odpowiednich funkcji. Więcej informacji na wspomnianej wyżej stronie.

Serdecznie pozdrawiam
Marek

Założeniem szkoły jest poszanowanie wzajemnie praw autorskich. Dlatego prosimy o zwrócenie uwagi na temat prezentowanych grafik, tekstów, filmów, oraz innych materiałów czy nie łamią praw autorskich. Jeżeli są wątpliwości zawsze można napisać do autora, lub skorzystać z źródeł dystrybuowanych na otwartych licencjach. Wszelkie cytowania można podać na określonym slajdzie bądź w podziękowaniach na ostatnim slajdzie.

Przygotowanie kursu, wykładu, uczestniczenia aktywnie w naszej szkole przynosi zyski, może nie finansowe od razu ale za to intelektualne. Po za tym:

Do przygotowywania prezentacji został wybrany standard SCORM. Publikowanie informacji towarzyszącej prezentacji jest w postaci plików zgodnych ze standardem ISO/IEC 26300, lub dopuszczonym w Polsce (Dz.U. 2005 nr 212 poz. 1766). Pliki te są to pliki OpenDocument przeważnie odt, odp, odc (otwarty standard ISO formatu plików pakietów biurowych zalecany w Europie). W Polce dopuszczalny jest także tylko do odczytu pdf oraz doc. Wszystkie wymienione pliki będziemy obsługiwać, a końcowa prezentacja na stronach www będzie przeważnie zawierała pliki o formacie zamkniętym pdf. Konwersje do tych formatów wykonujemy.