- materializacja cząstek chemicznych i biologicznych
- modele przestrzenne związków na zamówienie

Odbiór informacji poprzez zmysł wzroku i dotyku otwiera umysł, kreatywność, usprawnia koordynacje, wyobraźnię a w konsekwencji stymuluje innowacyjność.

Wykonujemy modele struktur przestrzennych Państwa związków, cząstek. Przykłady realizacji poniżej.


W ramach  realizowanej usługi otrzymacie Państwo:

    plik STL (z możliwością wykonania kolejnych wydruków nie tylko u nas)
    wydruk w tworzywie PLA lub ABS (różne kolory, nawet świecące w ciemności neo)
    kolorowanie (na życzenie)
    odcięcie od podłoża (opcjonalnie odcięcie od naturalnej podstawy druku 3D).

Więcej zdjęć obiektów wydrukowanych w naszej galerii

Ważne: Otrzymany plik STL można używać do wizualizacji w programach do grafiki 3D. Drukować (materializować) możecie Państwo u nas lub dowolnej firmie świadczącej usługi druku 3D – dajemy pełną swobodą w posługiwaniu się plikiem. Przygotowujemy również struktury przestrzenne bazując na standardach naukowych podnosząc jakość struktur.

Wyślij zapytanie na e-mail:   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Opinie:

„Dostałem zamówienie na opracowanie syntezy związku organicznego składającego się z trzech pierścieni heterocyklicznych. Na samym początku zleciłem wydruk cząsteczki. Położyłem ją na swoim biurku i każdego dnia rozpoczynając pracę patrzyłem na nią. To było wyzwanie, wszyscy dookoła się pytali, co to takiego. Dzięki temu skupiłem się na celu i osiągnąłem go w ciągu miesiąca” Adam z Gdańska


Chcę wiedzieć więcej e-mail:   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.