Warning: Zend OPcache API is restricted by "restrict_api" configuration directive in /home/platne/serwer133670/public_html/molnet/libraries/vendor/joomla/filesystem/src/File.php on line 342
Praktyczna Szkoła Modelowania Molekularnego II - 1

Baner_szkoła_II 

Witam serdecznie wszystkich rejestrujących się w szkole. Po małych problemach czasowych znowu nabieramy mocy oraz zaczynamy prężnie przygotowywać szkołę. Jest nas już 22 osoby zarejestrowane i tworzące szkołe.

Dla osób rejestrujących się, po wysłaniu wiadomości poprzez formularz kontaktowy. Proszę czekać na dalsze instrukcje (1-5dni). W tym czasie proszę się zarejestrować na stronach molnet.eu. Po przyjęciu do szkoły można czekać na rozpoczęcie szkoły lub można podglądać jak się rozwija nasza budowa. Szkoły podglądając w dodatkowej pozycji menu widocznej po zalogowaniu się na stronę oraz zapisaniu się na szkołę. Informacje o starcie szkoły, oraz  o kolejnych etapach będą przesyłane na drogę mailową.

Dla osób chcących włączyć się w aktywny sposób w pomoc w przygotowywaniu Szkoły proszę o kontakt i zgłaszania się do odpowiednich funkcji. Więcej informacji na wspomnianej wyżej stronie.

Serdecznie pozdrawiam
Marek

 

14 Czerwiec 2010 - dzisiaj został wysłany kolejny mail do osób tworzących szkołe, jesli wciąż go nie dostałeś i nie możesz się po zalogowaniu dostać na specjalen strony szkoły.