Tutaj zebraliśmy wszystkie informacje dotyczące modelowania molekularnego, oprogramowania, zagadnień, sposobu rozwiązywania problemów - czyli wszystko to co może się przydać każdemu chemikowi, farmaceucie, biologowi czy pasjonatowi.

Bioinformatic
Z serii ciekawe kursy o modelowaniu.
Następna strona www na której znajduje się wykład z MODELOWANIE MOLEKULARNE BIOCZĄSTECZEK I.

Wykład prowadzi Pani prof. dr hab. Marta Pasenkiewicz-Gierula z Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Kurs zawiera informacje na tematy:

BioinformaticZ serii ciekawe kursy o modelowaniu. Polecamy również następna część wykłądu: MODELOWANIE MOLEKULARNE BIOCZĄSTECZEK "II". Wykład prowadzi Pani prof. dr hab. Marta Pasenkiewicz-Gierula z Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Kurs MODELOWANIE MOLEKULARNE BIOCZĄSTECZEK zawiera informacje na tematy:

 

Obrazek ze skryptu

Z serii ciekawe książki. Pragniemy przedstawić kolejny skrypt, tym razem profesora Kacpra Zalewskiego pod tytułem "Mały wykład z mechaniki kwantowej". Jest to jedno z najlepszych opracowań w języku polskim dotyczący zagadnień z mechaniki kwantowej z jakim do tej pory spotkaliśmy się w internecie.

skrypt

Z serii ciekawe opracowania. Pragniemy przedstawić kolejny skrypt z Mechaniki Kwantowej którego autorem jest profesor Stanisław Kryszewski z Uniwersytetu Gdańskiego. Skrypt ten, w zasadzie książka ponieważ liczy ponad 250 stron...

 

 

 

 

Mamy przyjemność przedstawić skrypt Dr Ewy Banachowicz z Zakładu Biofizyki Molekularnej Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu pod tytułem Bioinformatyka - Zagadnienia Bioinformatyczne dla studentów nanotechnologii, fizyki i biofizyki.