Portal molnet.eu działa w ramach przedsięwzięć firmy Rootinnovation sp. z o.o. wspierające działania zakresu badań i rozwoju. Korzystając z doświadczenia oferujemy:

Szkolenia

  Szkolenia zakresu chemii, modelowania molekularnego, analizy danych. Szkolenia wszystkie są zakończone certyfikatami, możliwe jest także zdanie egzaminów. Specjalizujemy się w szkoleniach „praktycznych” w których dana osoba rozwiązuję swój problem. Dzięki temu oprócz umiejętności przyspiesza swoją prace badawczą. Szkolenia prowadzimy dla studentów, doktorantów, doktorów czy kadry zarządzającej.

   

Prowadzenie projektów

Niejednokrotnie podczas pisania projektów naukowych badania wymagają wsparcia interdyscyplinarnego zakresu modelowania czy analizy statystycznej danych. Znalezienie rzetelnych osób oraz zagwarantowanie wyników w określonych ramach czasowych jest niezbędne na sukces projektu. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, możemy wzmocnić naszymi pomysłami na początku procesu ubiegania się o finanse lub także ratować projekt jeżeli terminy są zagrożone. Z naszego doświadczenia skorzystały już zespoły z uczelni Wrocławskich, Częstochowskich, Poznańskich, Olsztyńskich, Krakowskich.

 

Grafika, TExt, tłumaczenia

Dla wydawców czasopism, działań internetowych, agencji reklamowych, czy uczelni, zespołów – niejednokrotnie potrzeba sprawdzonej grafiki ilustrującej określone zagadnienie. W tym celu stworzyliśmy możliwość przygotowywania materiału graficznego jak i merytorycznego (artykuł popularnonaukowy, naukowy) opisujące dane zagadnienie. Grafiki, animacje są oryginalne i odpowiadają prawidłowym modelom cząsteczek, natomiast treść jest poddana surowej recenzji – dlatego jest wolna od błędów merytorycznych. Wykonujemy tłumaczenia specjalistyczne i opracowania.*

 

Druk 3D

Wykonujemy druk 3d różnych modeli w tym cząsteczek 3D. Przygotowujemy także modele w formatach STL do własnego wydruku. Więcej na stronie www.3d.molnet.eu

   

Analiza danych

Modelowanie to nie tylko badania teoretyczne ale także umiejętność odpowiedniego powiązania oraz interpretacji danych naukowych. Dysponując przeogromnym doświadczeniem polecamy się w interpretacji oraz wykonaniu badań z zakresu NMR (Nuklearny Rezonans Magnetyczny), UV-VIS , RAMAN, IR, EPR, oraz innych technik spektroskopowych.

 

Marketing – promocja -patronat

Dysponując pierwszą powstałą w Polsce platformą dotyczącą modelowania molekularnego – molnet.eu, własnymi kontaktami, newsletterem oraz współpracą z czasopismami i zespołami naukowymi możemy podjąć się promocji produktów, wydarzeń, konferencji czy wyników. Grupa docelowa to studenci, doktoranci, ludzie nauki.

   

 

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie dbając o zadowolenie naszych klientów.

Jeżeli masz pytanie pisz a w ciągu 24 godzin odpowiemy!

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

*w odpowiedzi na częste zapytania wyjaśniamy – nie piszemy prac magisterskich!, działamy uczciwie i etycznie i tego także wymagamy od naszych klientów.