Praktyczna szkoła Modelowania II – 2011 - organizowana była wraz z ICM, zagadnienia z używania oprogramowania Gaussian.
Prezentacje Multimedialne w technologii Flash, grupa osób międzynarodowa obejmująca kraje: Polska, Holandia, Niemcy, Francja, Wielka Brytania, Włochy, oraz Litwa.
Poniżej przedstawiamy dokumenty, informację już archiwalne związane z tą szkołą. Niektóre zagadnienia zostały poprawione i dołączone do kategorii szczegółowych serwisu molnet.eu
Witam serdecznie wszystkich rejestrujących się w szkole. Po małych problemach czasowych znowu nabieramy mocy oraz zaczynamy prężnie przygotowywać szkołę. Jest nas już 22 osoby zarejestrowane i tworzące szkołe.
Dla osób rejestrujących się, po wysłaniu wiadomości poprzez formularz kontaktowy. Proszę czekać na dalsze instrukcje (1-5dni). W tym czasie proszę się zarejestrować na stronach molnet.eu. Po przyjęciu do szkoły można czekać na rozpoczęcie szkoły lub można podglądać jak się rozwija nasza budowa. Szkoły podglądając w dodatkowej pozycji menu widocznej po zalogowaniu się na stronę oraz zapisaniu się na szkołę. Informacje o starcie szkoły, oraz o kolejnych etapach będą przesyłane na drogę mailową.
Dla osób chcących włączyć się w aktywny sposób w pomoc w przygotowywaniu Szkoły proszę o kontakt i zgłaszania się do odpowiednich funkcji. Więcej informacji na wspomnianej wyżej stronie.
Serdecznie pozdrawiam
Marek
Czytaj więcej: Praktyczna Szkoła Modelowania Molekularnego II - 1
Przygotowanie kursu, wykładu, uczestniczenia aktywnie w naszej szkole przynosi zyski, może nie finansowe od razu ale za to intelektualne. Po za tym:
- przygotowana prezentacja może być poprawiona przez nas, wówczas nadajemy jej standardy SCORM – jest to przygotowany materiał e-learningowy
- zdobycie doświadczenia w przygotowywaniu e-kursów
- oswojenie się ze standardami
Czytaj więcej: Co daje przygotowanie kursu na naszej Szkole?
Założeniem szkoły jest poszanowanie wzajemnie praw autorskich. Dlatego prosimy o zwrócenie uwagi na temat prezentowanych grafik, tekstów, filmów, oraz innych materiałów czy nie łamią praw autorskich. Jeżeli są wątpliwości zawsze można napisać do autora, lub skorzystać ze źródeł dystrybuowanych na otwartych licencjach. Wszelkie cytowania można podać na określonym slajdzie bądź w podziękowaniach na ostatnim slajdzie.
Do przygotowywania prezentacji został wybrany standard SCORM. Publikowanie informacji towarzyszącej prezentacji jest w postaci plików zgodnych ze standardem ISO/IEC 26300, lub dopuszczonym w Polsce (Dz.U. 2005 nr 212 poz. 1766). Pliki te są to pliki OpenDocument przeważnie odt, odp, odc (otwarty standard ISO formatu plików pakietów biurowych zalecany w Europie). W Polce dopuszczalny jest także tylko do odczytu pdf oraz doc. Wszystkie wymienione pliki będziemy obsługiwać, a końcowa prezentacja na stronach www będzie przeważnie zawierała pliki o formacie zamkniętym pdf. Konwersje do tych formatów wykonujemy.